Wesołych Świąt!

Godzinna profesjonalna sesja zdjęciowa w magicznej atmosferze świąt Bożego Narodzenia. Sesje świąteczne to wspaniały pomysł – zdjęcia wykonane podczas sesji mogą być prezentem dla najbliższych!

Read More

Idealny reportaż ślubny!

Reportaż ślubny jest jedną z najważniejszych pamiątek z dnia ślubu. Bez wątpienia zawarcie małżeństwa jest najbardziej znaczącym wydarzeniem w życiu małżonków. Idealny reportaż ślubny w idealnym miejscu to fantastyczną pamiątką ślubna.

Read More

Przygotowania Panny Młodej do Ślubu

Dzisiaj chciałabym pokazać zdjęcia buduarowe porannych przygotowań Panny Młodej Wiktorii. Panna Młoda wygląda, jak w pełni otwarty kwiatek, delikatny, jasny i trochę nieśmiały. Dla każdej Pary tworze całą historię... Przecież zdjęcia odziedziczą następne pokolenia. Wyjątkowa ślubna historia, która naprawdę może wzruszyć. Mam super pracę, dzięki której poznałam wiele ciekawych ludzi i nowych przyjaciół!

Read More

Ceremonia Ślubna w kościele

Zdjęcia ślubne podczas Ceremonii Ślubnej w Kościele uwiecznią Wasze sakramentalne „tak". To najważniejszy moment tego dnia. Zadbajcie o wybór odpowiedniego fotografa, który uwieczni wasze emocje. Reportaż z uroczystości ślubnej jest nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również uwiecznieniem emocji z ulotnych chwil tej wspaniałej ceremonii. Ceremonia ślubna jest jedna jedyna. Ten jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu, kiedy wszystko się zmienia. Każdy chce zapamiętać i mieć w duszy każdą chwilę z tego dnia, aby całe nasze życie.

Read More

 ← предыдущая 12 3 4 5 6 следующая →