Przygotowania Panny Młodej do Ślubu

Dzisiaj chciałabym pokazać zdjęcia buduarowe porannych przygotowań Panny Młodej Wiktorii. Panna Młoda wygląda, jak w pełni otwarty kwiatek, delikatny, jasny i trochę nieśmiały. Dla każdej Pary tworze całą historię... Przecież zdjęcia odziedziczą następne pokolenia. Wyjątkowa ślubna historia, która naprawdę może wzruszyć. Mam super pracę, dzięki której poznałam wiele ciekawych ludzi i nowych przyjaciół!

Read More

Ceremonia Ślubna w kościele

Zdjęcia ślubne podczas Ceremonii Ślubnej w Kościele uwiecznią Wasze sakramentalne „tak". To najważniejszy moment tego dnia. Zadbajcie o wybór odpowiedniego fotografa, który uwieczni wasze emocje. Reportaż z uroczystości ślubnej jest nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również uwiecznieniem emocji z ulotnych chwil tej wspaniałej ceremonii. Ceremonia ślubna jest jedna jedyna. Ten jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu, kiedy wszystko się zmienia. Każdy chce zapamiętać i mieć w duszy każdą chwilę z tego dnia, aby całe nasze życie.

Read More

Plener ślubny w Wilanowie

Dziś na moim blogu zdjęcia z sesji plenerowej fantastycznej pary Pauliny i Jana. Sesja ślubna odbyła się w parku w Wilanowie, tuż obok Pałacu Króla Jana III Sobieskiego gdzie są ogromne i bardzo ciekawe ogrody, które pozwoliły nam na różnorodność i wykonanie wielu niepowtarzalnych zdjęć.

Read More

Krystyna

Kobieca plenerowa sesja zdjęciowa na plaży to kolejna moja sesja z Kristiną, pierwsza na łonie natury.

Read More

 ← предыдущая 12 3 4 5 6 следующая →