Witam z Nowym 2018 rokiem!

Witajcie, w Nowym 2018 roku!
Park Łazienkowski Łazienki Królewskie w Warszawie (Warszawa) Letnia Rezydencja Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego to magiczne i niezwykłe ogrody, które koniecznie musisz odwiedzić. Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie. Fotografia ślubna, rodzinna, komercyjna: zdjęcia wnętrz i architektury, wirtualne spacery, motoryzacyjne sesje zdjęciowe, packshoty i zdjęcia produktowe.
 Łazienki Królewskie, Letnia Rezydencja Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego
Jednym z moich noworocznych postanowień była reaktywacja mojego bloga o mojej pasji, jak i pracy zawodowej — czyli fotografii ślubnej. Nie chcę się ograniczać tylko do zdjęć.
Chcę, abyście znaleźli tutaj również ciekawostki oraz pomocne artykuły, dotyczące samej fotografii ślubnej, jak i organizacji ślubu, sesji ślubnej. W Nowym Roku chcę jeszcze bardziej dzielić się z Wami swoim doświadczeniem. Mam nadzieje, że będzie Wam się podobało. 
Zima to okres nietypowy w życiu każdego fotografa ślubnego, w tym czasie część z nas rzadziej umawia się ze swoimi klientami na sesje, rzadziej też i Wy decydujecie się na organizację swojego ślubu zimą.
Pozdrawiam i życzę Wam samej pomyślności w 2018!
Zapraszam do zapoznania się i do skorzystania z mojej oferty. Zachowaj wspomnienia dla swojej pociechy. Zamów sobie lub ukochanej osobie wyjątkowy prezent.
 
Podoba Ci się ten post? Podziel się jego treścią z innymi!