Jak pozować do zdjęć?

Chcesz zamówić sesji fotograficzne, ale masz wątpliwości, ale boisz się, że nie wiesz jak najlepiej ustawić się do obiektywu? Wtedy ten post dla ciebie.
1. Trzeba stać prosto, a ramiona zanuć do tyłu. Taka rada jest jak do foto sesji ślubnej, tak i do plenerowej sesji zdjęciowej. Kiedy stoisz prosto, wtedy wydłużasz swoją sylwetkę, oprócz tego dodajesz sobie pewności. Jeżeli masz wątpliwości jaki szpilki wybrać, ponieważ narzeczony jest niższy od Ciebie, śmiało kupuj najwyższe, i nigdy nie próbuj dopasować się do jego wzrostu, ponieważ jesteś pękną i to jest najgłówniejsze. W szpilkach i sylwetka twoja jest piękniejsza.

2. Kolejna uwaga to trzymaj głowę do góry, ponieważ kiedy głowa pochylona w dół, wtedy do twarzy dochodzi mniej światła, oprócz artystyczne ujęć, kiedy poza wymaga skromnego zerkania w dół (na swój bukiet).
 

3. Trzymaj swój bukiet na linii bioder w obu rękach! Na przykład, kiedy idziesz do ołtarza, a także, kiedy pozujesz do zdjęć, pamiętaj, aby bukiet trzymać nisko, dlatego, żeby na zdjęciach było widać Twoją piękną sukienkę, sylwetkę, i żeby bukiet nie zasłaniał Twoją kreację oraz twój dekolt. Kiedy idziesz do już do ołtarza, weź głęboki oddech, przypomni sobie, że jesteś najpiękniejszą, że chwile będę miała męża i już nie musisz martwić się o swojej przyszłości, i trzymaj swój bukiet na linii bioder.

4. Uśmiechaj się i to nie tylko gębami, ale także oczami. Uśmiech oczyma to jest to, co umiesz z dzieciństwa, a czasem rzadszej to robisz, ale trochę praktyki, i już wszystko sobie przypomnisz. Ten uśmiech jest osobliwy, który całkowicie zmienia zdjęcia, i dodaję zdjęciami, że ślubu czegoś niesamowitego.

5. Manicure dla Panów i Pań. Profesjonalny aparat fotograficzny na dzień dzisiejszy posiada taką rozdzielczość i wyraźność, że na zdjęciach widać, jak i manicure tak i tatuaże.

6. Pozowanie do pocałunku. Pozowanie do pocałunku nie zawsze od razu wychodzę i żeby nie tracić czasu w ten jeden wyjątkowy dzień, trzeba trochę na ulice poćwiczyć. Pod czas pozowania wystarczy tylko zbliżyć usta, które mogą lekko dotykać, można trochę wyciągnąć szyje i trzymać takie pozę przynajmniej z 10 sekund, przy tym ma on wyglądać naturalnie.
7. Przyzwyczaj się, do tego, że będziesz gwiazdą przynajmniej przez jeden dzień. Przed ślubem macie jeszcze czas na to, żeby poćwiczyć miny i pozy przed własnymi obiektywami. Masz swój ulubiony smartfon, z którym lubisz robić zdjęcia przed lustrom, wtedy poćwicz trochę i znajdź swój ulubiony profil, pozy, w których wyglądasz świetnie.

8. I na sam koniec profesjonalny fotograf ślubny zawsze pomogę ci przy fotografowaniu, z pleneru dostaniesz niesamowite zdjęcia.
Chcesz fajnych zdjęć, wtedy szukasz fotografa! Zobacz oferty, które dla ciebie przygotowałam.
Zapraszam do zapoznania się i do skorzystania z mojej oferty. Zachowaj wspomnienia dla swojej pociechy. Zamów sobie lub ukochanej osobie wyjątkowy prezent. 
 
Podoba Ci się ten post? Podziel się jego treścią z innymi!