Witam!

Od kilku lat zajmuję się fotografią – to moja pasja, praca i miłość.  Uwielbiam robić zdjęcia szczęśliwych ludzi, chwili które zapadają głęboko w pamięć jako najszczęśliwszy chwili życia. Kocham moją pracę! Wykonuję reportaż ślubny również reportaże z chrztu, komunii i innych uroczystości rodzinnych na terenie Warszawy i okolic. Wszystkie zdjęcia rejestruje pełnoklatkową, profesjonalną lustrzanką cyfrową marky Nikon oraz najwyższej klasy obiektywami Nikkor. Posiadam Legitymację fotografa i kamerzysty upoważnionego do fotografowania i filmowania w czasie uroczystości liturgicznych, wydana przez Papieski Widział Teologiczny w Warszawie. Wykonuję reportaże ślubne, sesje plenerowe, portretowe zarówno sesje noworodkowe, ciążowe, rodzinne, jak i dziecięce. Zachęcam do zapoznania się z mojej oferty, jeżeli pojawią się pytania, zapraszam do kontaktu, wierze, że wspólnie dobierzemy pakiet, który w 100% spełni Państwa oczekiwania. Życzę miłego oglądania moich zdjęć , dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Pozdrawiam, Iana Piskivets, Fotograf w Warszawie.
       Mam na imię Iana Piskivets i po prostu kocham fotografować ludzi. 
Od kilku lat zajmuję się fotografią – to moja pasja, praca i miłość.  Uwielbiam robić zdjęcia szczęśliwych ludzi, chwili które zapadają głęboko w pamięć jako najszczęśliwszy chwili życia. Kocham moją pracę!
Wykonuję reportaż ślubny również reportaże z chrztu, komunii i innych uroczystości rodzinnych na terenie Warszawy i okolic. Wszystkie zdjęcia rejestruje pełnoklatkową, profesjonalną lustrzanką cyfrową marky Nikon oraz najwyższej klasy obiektywami Nikkor. Posiadam Legitymację fotografa i kamerzysty upoważnionego do fotografowania i filmowania w czasie uroczystości liturgicznych, wydana przez Papieski Widział Teologiczny w Warszawie.
Wykonuję reportaże ślubne, sesje plenerowe, portretowe zarówno sesje noworodkowe, ciążowe, rodzinne, jak i dziecięce.
Zachęcam do zapoznania się z mojej oferty, jeżeli pojawią się pytania, zapraszam do kontaktu, wierze, że wspólnie dobierzemy pakiet, który w 100% spełni Państwa oczekiwania. Życzę miłego oglądania moich zdjęć , dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Pozdrawiam, Iana Piskivets, Fotograf w Warszawie.