Plener ślubny w Wilanowie

Dziś na moim blogu zdjęcia z sesji plenerowej fantastycznej pary Pauliny i Jana. Sesja ślubna odbyła się w parku w Wilanowie, tuż obok Pałacu Króla Jana III Sobieskiego gdzie są ogromne i bardzo ciekawe ogrody, które pozwoliły nam na różnorodność i wykonanie wielu niepowtarzalnych zdjęć.

Read More

Krystyna

Kobieca plenerowa sesja zdjęciowa na plaży to kolejna moja sesja z Kristiną, pierwsza na łonie natury.

Read More

Ślub w kościele akademickim w Warszawie (św. Anny)

Ciepłego i słonecznego dnia w samym sercu Warszawy na placu Zamkowym w kościele św. Anny na Starym Mieście pobrała ślub kościelny piękna para Katarzyna i Paweł. Na tym święcie pary młodej byli obecni wiele gości, którzy byli zachwyceni pięknością Panny młodej, a także suknią ślubną. Turyści, którzy, czas od czasu wchodziły do kościoła, na tyle były zachwycone, że pozostawali aż do końca uroczystości, i każdy robił zdjęcia, żeby później mógł sobie przypomnieć ten wspaniały dzień, w który miał okazje zobaczyć ślub kościelny we wszystkich tradycjach.

Read More

Sesja zdjęciowa noworodkowa

Sesja noworodkowa to chwila szczególna, uwieczniam nowe życie, skarb. Wasz maluszek zmienia się niemalże codziennie, każda chwila jest cenna i ulotna. To właśnie z myślą o zatrzymaniu tego czasu szczęścia powstała fotografia noworodkowa.

Read More

1 2 3 4 следующая →