Pamiątka Chrztu Świętego Aleksandra

Dzisiaj miałam przyjemność wykonać reportaż z uroczystości chrztu świętego małego Aleksandra. Jego rodzice zdecydowali, że takie wydarzenie warte jest pamiątki w postaci profesjonalnie wykonanego reportażu fotograficznego. Zapraszam do obejrzenia kilku wybranych kadrow.

Read More

Sesja buduarowa – co to jest?

Każda kobieta powinna mieć takie zdjęcia w domu, w albumie, na ścianie, dla siebie, dla innych albo tylko męża. Naprawdę. Jeśli pragniesz pięknych zdjęć, że nie tylko efekt naszej sesji Cię zaskoczy, ale sama droga do powstania wymarzonych kadrów będzie wspaniałym przeżyciem.

Read More

Sesje dziecięce w Łazienkach Królewskich

Poniżej kilka jesiennych zdjęć z portretowej sesji Leona. Z Leonem i jego mamą Weroniką spotkaliśmy się na początku września na sesję i spacer fotograficzny w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Korzystaliśmy z pięknego światła złotej polskiej jesieni.

Read More

Sesje Narzeczeńskie

Czas zaprezentować Wam niesamowitą i romantyczną sesję, którą wykonałam kilka dni temu. Wiktor i Alina to bohaterowie dzisiejszego wpisu, kibicuję im bardzo mocno. Aż przyjemnie się patrzy na takie zdjęcia. Warszawa to wspaniały plener do sesji zakochanych.

Read More

Sesja plenerowa nad morzem

Rodzinna sesja zdjęciowa z końmi na brzegu Morza Czarnego, Albena, Bułgaria. Fotograficzne sesje rodzinne to niesamowite chwile zatrzymane na zdjęciach. Fotografia rodzinna to pamiątka, którą warto zachować dla przyszłych pokoleń.

Read More

Olga - Dziewczyna ze skrzypcami

Olga. Dziewczyna ze skrzypcami. Sesja portretowa w plenerze. Udało się! Po miesiącu umawiania się i przekładania jednym razem przez jedną stronę, innym przez drugą, nareszcie udało mi się spotkać z Olgą i zrobić małą sesję.

Read More

 ← предыдущая 1 2 34 5 6 следующая →