Sesja zdjęciowa noworodkowa

Sesja noworodkowa to chwila szczególna, uwieczniam nowe życie, skarb. Wasz maluszek zmienia się niemalże codziennie, każda chwila jest cenna i ulotna. To właśnie z myślą o zatrzymaniu tego czasu szczęścia powstała fotografia noworodkowa.

Read More

Dorota i Robert

Słoneczny, ale bardzo zimny dzień wypełnione ekscytujące i bardzo szczęśliwym wydarzeniu dla kochającej pary — Doroty i Roberta. Sesja ślubna była świetną zabawą w obecności najbliższych przyjaciół. Zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego Doroty i Roberta – piękne i wzruszające chwile podczas wypowiadania „TAK” w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Read More

Zimowa sesja zdjęciowa – pomysły na niesamowite kadry

W fotografowaniu najważniejszy jest pomysł! Za oknami cudowna zima, wspaniała okazja do zrealizowania niezwykłej, zimowej sesji zdjęciowej. Czas na stylizowane zimowe sesje zdjęciowe w plenerze, sesje fotograficzne plenerowe i studyjne, bajkowe sesje zdjęciowe w Warszawie. Sesje tematyczne, stylizowane, portretowe i artystyczne. Zobaczcie, co zrobić, aby Wasze zdjęcia portretowe w plenerze zimowym wyglądały jeszcze lepiej. Zapraszam na inspiracje na zdjęcia w plenerze!

Read More

Sesja dla zakochanych w Warszawie

Świąteczne dni w Warszawie – są to eleganckie i urocze dni. Ulice są ozdobione lampkami i kolorowymi światełkami. W tej zimowej krainie łatwo stworzyć swoją własną bajkę. Może to być romantyczna podroż, długo oczekiwane spotkanie kochankow, spacer rodzinny, historia miłosna, Boże Narodzenie w Warszawie oraz wszelkie inne imprezy odbywają się w tym wspaniałym mieście. Tutaj można otrzymać bezpłatną, ogromną porcję pozytywnych emocji i dobrego samopoczucia uroczystości. To nie jest zaskakujące, że sesja zdjęciowa jest pełna szczęścia, uśmiechow i wspaniałych zdjęć z ferii.

Read More

Halloween - Sesja zdjęciowa!

Dzisiejszy wpis będzie Halloween-owy! Sesja, która najlepiej pasuje do teraźniejszego klimatu panującego na ulicach w sklepach i cmentarzach. Świecące dynie, znicze, duchy, pająki, świece i inne przyprawiające o dreszcze rzeczy i miejsca.

Read More

Słońce, plaża i piękna kobieta. Sesja buduarowa na słonecznej Warszawskiej plaży

Każda kobieta powinna mieć takie zdjęcia w domu, w albumie, na ścianie, dla siebie, dla innych albo tylko męża. Naprawdę. Jeśli pragniesz pięknych zdjęć, że nie tylko efekt naszej sesji Cię zaskoczy, ale sama droga do powstania wymarzonych kadrów będzie wspaniałym przeżyciem. Poczuj się piękna i kobieca. Zmysłowe zdjęcia dla Kobiet, które chcą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Sesja buduarowa to idealny prezent na walentynki lub rocznicę ślubu.

Read More

Pamiątka Chrztu Świętego Aleksandra

Dzisiaj miałam przyjemność wykonać reportaż z uroczystości chrztu świętego małego Aleksandra. Jego rodzice zdecydowali, że takie wydarzenie warte jest pamiątki w postaci profesjonalnie wykonanego reportażu fotograficznego. Zapraszam do obejrzenia kilku wybranych kadrow.

Read More

Sesja buduarowa – co to jest?

Każda kobieta powinna mieć takie zdjęcia w domu, w albumie, na ścianie, dla siebie, dla innych albo tylko męża. Naprawdę. Jeśli pragniesz pięknych zdjęć, że nie tylko efekt naszej sesji Cię zaskoczy, ale sama droga do powstania wymarzonych kadrów będzie wspaniałym przeżyciem.

Read More

 ← предыдущая 1 2 34 5 6 следующая →