Sesja plenerowa nad morzem

Rodzinna sesja zdjęciowa z końmi na brzegu Morza Czarnego, Albena, Bułgaria. Fotograficzne sesje rodzinne to niesamowite chwile zatrzymane na zdjęciach. Fotografia rodzinna to pamiątka, którą warto zachować dla przyszłych pokoleń.

Read More

Sesja portretowa Lolity

Sesja zdjęciowa w stylu Lolita. Sesja portretowa. Fotograf Warszawa. Doskonała pamiątka malowana emocjami. Proponuję profesjonalne sesje portretowe w Warszawie.

Read More

Olga - Dziewczyna ze skrzypcami

Olga. Dziewczyna ze skrzypcami. Sesja portretowa w plenerze. Udało się! Po miesiącu umawiania się i przekładania jednym razem przez jedną stronę, innym przez drugą, nareszcie udało mi się spotkać z Olgą i zrobić małą sesję.

Read More

N&M

Startuję z zupełnie czymś nowym, ciekawym i mam nadzieje co spodoba się wam oglądającym. Przedstawiam i zapraszam na sesje z waszymi pupilami, sesje w części portretowe w części reporterskie i żywiołowe sesje z pieskami, kotkami etc. :) dla miłośników zwierząt i nie tylko. Dziś przedstawiam Majka oraz jego właścicielkę Natalię, zapraszam do galerii.

Read More

Motylkowy dom

W Domu motyli można zobaczyć ponad 40 różnych gatunkow motyli w swobodnym locie w naturalnym środowisku w tropikalnym klimacie przez cały rok.

Read More

Fotograf na Chrzest Święty. Poradnik dla rodziców i chrzestnych.

Ceremonia Chrztu Świętego to wyjątkowa i bardzo ważna uroczystość dla dziecka, rodziców oraz rodziny. Oprócz przygotowania duchowego, warto również przygotować się na współpracę z fotografem, dzięki czemu wykonane przeze mnie fotografie z Waszą pomocą, będą wspaniałą pamiątką. Poradnik stworzyłem na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji wielu Chrztów świętych.

Read More

Boże narodzenie w Krakowie!

Boże Narodzenie w Krakowie. W tym roku moja rodzina miała szczęście do odwiedzenia katolickiego Bożego Narodzenia w Krakowie. To było wyjątkowo ciepła zima + 14 ° C. Bez śniegu. Jarmarki świąteczne, świąteczne ulice, niezliczone turyści, to właśnie Kraków jest na wakacjach....

Read More

 ← предыдущая 1 2 34 5 следующая →