N&M

Startuję z zupełnie czymś nowym, ciekawym i mam nadzieje co spodoba się wam oglądającym. Przedstawiam i zapraszam na sesje z waszymi pupilami, sesje w części portretowe w części reporterskie i żywiołowe sesje z pieskami, kotkami etc. :) dla miłośników zwierząt i nie tylko. Dziś przedstawiam Majka oraz jego właścicielkę Natalię, zapraszam do galerii.

Read More

Motylkowy dom

W Domu motyli można zobaczyć ponad 40 różnych gatunkow motyli w swobodnym locie w naturalnym środowisku w tropikalnym klimacie przez cały rok.

Read More

Fotograf na Chrzest Święty. Poradnik dla rodziców i chrzestnych.

Ceremonia Chrztu Świętego to wyjątkowa i bardzo ważna uroczystość dla dziecka, rodziców oraz rodziny. Oprócz przygotowania duchowego, warto również przygotować się na współpracę z fotografem, dzięki czemu wykonane przeze mnie fotografie z Waszą pomocą, będą wspaniałą pamiątką. Poradnik stworzyłem na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji wielu Chrztów świętych.

Read More

Boże narodzenie w Krakowie!

Boże Narodzenie w Krakowie. W tym roku moja rodzina miała szczęście do odwiedzenia katolickiego Bożego Narodzenia w Krakowie. To było wyjątkowo ciepła zima + 14 ° C. Bez śniegu. Jarmarki świąteczne, świąteczne ulice, niezliczone turyści, to właśnie Kraków jest na wakacjach....

Read More

Męska sesja zdjęciowa w plenerze - Warszawa!

Męska sesja portretowa w plenerze zdarza mi się zdecydowanie rzadziej niż damska. Panowie stają przed obiektywem wówczas, gdy potrzebują zdjęć na castingi, do pracy lub, gdy zmusi ich do tego kobieta. W tym przypadku było inaczej. Denisowi zdjęcia miały posłużyć jako pamiątka na stare lata, kiedy to siedząc w fotelu wspomina się ile człowiek miał wigoru. Spodnie, koszula w paski i biały podkoszulek, choć nie brzmią zachęcająco, z odrobiną kurzu i pięknym zapachem tworzą obraz prawdziwego faceta…

Read More

Chrzest Marysi

Fotografia chrztu świętego. Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć z Chrztu Świętego i mini pleneru Marysi. Chrzest odbył się w Kościele Św. Zofii Barat w Warszawie. Fotograf na chrzest Iana Piskivets.

Read More

Fotograf Warszawa

Serdecznie witam na moim Fotoblogu! Wreszcie doczekałam się bloga. Za jego pomocą będzie można na bieżąco śledzić za moją pracę. Już niedługo zaczyna się sezon na fotografię... Zapraszam do oglądania :)

Read More

 ← предыдущая 1 2 34