Sesja zdjęciowa noworodkowa

Dziś przedstawiam Wam moją najmłodszą modelką! Miałam okazję robić zdjęcia dla Maji w jej pierwszych dniach życia.

fotografia noworodkowa fotograf noworodkowy warszawa krakow sesje dzieci fotografia dzieci krakow warszawa sesje niemowlat sesje noworodkowe noworodkow Sesja noworodkowa

Sesje wykonuję w studio i w domu klienta. Mam wszystkie niezbędne akcesoria wykorzystywane podczas sesji (koce, owijki, koszyczki, czapeczki itp.). Na sesję poświęcam tyle czasu, ile trzeba, nigdy jej nie przyspieszam. Zanim powstaną zdjęcia, maluszek jest usypiany. Staram się dostosować do rytmu dnia maleństwa, jego potrzeb w danej chwili — jest czas na przytulanie, karmienie, przewijanie. Najlepszym momentem na fotografowanie noworodka są pierwsze dwa tygodnie życia (najlepiej 7-14 dzień). Do tego momentu dzieci są spokojne, a większą część dnia wypełnia im sen. Ich ciałka są poddatne na delikatne układanie w pozy, które pamiętają jeszcze z życia w brzuszku mamy. Po tym okresie noworodek jest bardziej wrażliwy na dotyk, jego sen nie jest już tak twardy, a próby ułożenia zaczynają go rozdrażniać i rozbudzać. Pierwsze dwa tygodnie życia maluszka to również czas, kiedy nie występuje jeszcze trądzik niemowlęcy oraz dolegliwości brzuszkowe. Im młodsze maluszki, tym sesje przebiegają spokojniej, bez zbędnego stresu dla modela i jego rodziców, czego efektem są piękne zdjęcia z tego magicznego okresu.
sesja niemowleca fotografia noworodkowa sesja noworodkowa fotograf noworodków fotograf noworodkowy warszawa krakow sesje dzieci fotografia dzieci krakow warszawa sesje niemowlat sesje noworodkowe noworodkow
Wykonuję sesje rodzinne i dziecięce, ciążowe, noworodkowe, fotoreportaże z chrztów, urodzin, porodów na terenie Warszawy i okolic. Fotografia noworodkowa, dziecięca, ciążowa i rodzinna. Profesjonalne sesje noworodkowe, niemowlęce, zdjęcia w ciąży, fotografia dzieci w Warszawie i okolicach. Zapraszam!
Jeśli masz marzenie, by wykonać sesję rodzinną, noworodkową lub dziecięcą z pupilem swoich dzieci  - zadzwoń lub napisz do mnieZachowaj wspomnienia dla swojej pociechy. Zamów sobie lub ukochanej osobie wyjątkowy prezent - sesje zdjęciowe w prezencie.  
Podoba Ci się ten post? Podziel się jego treścią z innymi!