Sesje dziecięce w Łazienkach Królewskich

Poniżej kilka jesiennych zdjęć z portretowej sesji Leona. Z Leonem i jego mamą Weroniką spotkaliśmy się na początku września na sesję i spacer fotograficzny w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Korzystaliśmy z pięknego światła złotej polskiej jesieni.

Read More

Sesje Narzeczeńskie

Czas zaprezentować Wam niesamowitą i romantyczną sesję, którą wykonałam kilka dni temu. Wiktor i Alina to bohaterowie dzisiejszego wpisu, kibicuję im bardzo mocno. Aż przyjemnie się patrzy na takie zdjęcia. Warszawa to wspaniały plener do sesji zakochanych.

Read More

Sesja plenerowa nad morzem

Rodzinna sesja zdjęciowa z końmi na brzegu Morza Czarnego, Albena, Bułgaria. Fotograficzne sesje rodzinne to niesamowite chwile zatrzymane na zdjęciach. Fotografia rodzinna to pamiątka, którą warto zachować dla przyszłych pokoleń.

Read More

Olga - Dziewczyna ze skrzypcami

Olga. Dziewczyna ze skrzypcami. Sesja portretowa w plenerze. Udało się! Po miesiącu umawiania się i przekładania jednym razem przez jedną stronę, innym przez drugą, nareszcie udało mi się spotkać z Olgą i zrobić małą sesję.

Read More

N&M

Startuję z zupełnie czymś nowym, ciekawym i mam nadzieje co spodoba się Wam oglądającym. Przedstawiam i zapraszam na sesje z Waszymi pupilami, z pieskami, kotkami etc. : ) dla miłośników zwierząt i nie tylko. Dziś przedstawiam Majka oraz jego właścicielkę Natalię, zapraszam do galerii.

Read More

 ← предыдущая 1 2 3 45 6 следующая →