N&M

Startuję z zupełnie czymś nowym, ciekawym i mam nadzieje co spodoba się Wam oglądającym. Przedstawiam i zapraszam na sesje z Waszymi pupilami, z pieskami, kotkami etc. : ) dla miłośników zwierząt i nie tylko. Dziś przedstawiam Majka oraz jego właścicielkę Natalię, zapraszam do galerii.

Read More

Motylkowy dom

W Domu motyli można zobaczyć ponad 40 różnych gatunkow motyli w swobodnym locie w naturalnym środowisku w tropikalnym klimacie przez cały rok.

Read More

Ślub w kościele akademickim w Warszawie (św. Anny)

Kościół św. Anny jest chyba moim ulubionym kościołem. Tam właśnie odbyła się ceremonia ślubu Olgi i Andrzeja. Ceremonia ślubna jest jedna jedyna. Ten jedyny i niepowtarzalny dzień w życiu, kiedy wszystko się zmienia. Każdy chce zapamiętać i mieć w duszy każdą chwilę z tego dnia, aby całe nasze życie.

Read More

Fotograf na Chrzest Święty. Poradnik dla rodziców i chrzestnych.

Ceremonia Chrztu Świętego to wyjątkowa i bardzo ważna uroczystość dla dziecka, rodziców oraz rodziny. Oprócz przygotowania duchowego, warto również przygotować się na współpracę z fotografem, dzięki czemu wykonane przeze mnie fotografie z Waszą pomocą, będą wspaniałą pamiątką. Poradnik stworzyłem na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji wielu Chrztów świętych.

Read More

Boże narodzenie w Krakowie!

Boże Narodzenie w Krakowie. W tym roku moja rodzina miała szczęście do odwiedzenia katolickiego Bożego Narodzenia w Krakowie. To było wyjątkowo ciepła zima + 14 ° C. Bez śniegu. Jarmarki świąteczne, świąteczne ulice, niezliczone turyści, to właśnie Kraków jest na wakacjach....

Read More

Męska sesja zdjęciowa w plenerze - Warszawa!

Męska sesja portretowa w plenerze zdarza mi się zdecydowanie rzadziej niż damska. Panowie stają przed obiektywem wówczas, gdy potrzebują zdjęć na castingi, do pracy lub, gdy zmusi ich do tego kobieta. W tym przypadku było inaczej. Denisowi zdjęcia miały posłużyć jako pamiątka na stare lata. Spodnie, koszula w paski i biały podkoszulek, choć nie brzmią zachęcająco, z odrobiną kurzu i pięknym zapachem tworzą obraz prawdziwego faceta…

Read More

 ← предыдущая 1 2 3 45 6 следующая →