Sesja dla zakochanych w Warszawie

Świąteczne dni w Warszawie – są to eleganckie i urocze dni. Ulice są ozdobione lampkami i kolorowymi światełkami. W tej zimowej krainie łatwo stworzyć swoją własną bajkę. Może to być romantyczna podroż, długo oczekiwane spotkanie kochankow, spacer rodzinny, historia miłosna, Boże Narodzenie w Warszawie oraz wszelkie inne imprezy odbywają się w tym wspaniałym mieście. Tutaj można otrzymać bezpłatną, ogromną porcję pozytywnych emocji i dobrego samopoczucia uroczystości. To nie jest zaskakujące, że sesja zdjęciowa jest pełna szczęścia, uśmiechow i wspaniałych zdjęć z ferii.

Read More

Halloween - Sesja zdjęciowa!

Dzisiejszy wpis będzie Halloween-owy! Sesja, która najlepiej pasuje do teraźniejszego klimatu panującego na ulicach w sklepach i cmentarzach. Świecące dynie, znicze, duchy, pająki, świece i inne przyprawiające o dreszcze rzeczy i miejsca.

Read More

Słońce, plaża i piękna kobieta. Sesja buduarowa na słonecznej Warszawskiej plaży

Każda kobieta powinna mieć takie zdjęcia w domu, w albumie, na ścianie, dla siebie, dla innych albo tylko męża. Naprawdę. Jeśli pragniesz pięknych zdjęć, że nie tylko efekt naszej sesji Cię zaskoczy, ale sama droga do powstania wymarzonych kadrów będzie wspaniałym przeżyciem. Poczuj się piękna i kobieca. Zmysłowe zdjęcia dla Kobiet, które chcą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Sesja buduarowa to idealny prezent na walentynki lub rocznicę ślubu.

Read More

Pamiątka Chrztu Świętego Aleksandra

Dzisiaj miałam przyjemność wykonać reportaż z uroczystości chrztu świętego małego Aleksandra. Jego rodzice zdecydowali, że takie wydarzenie warte jest pamiątki w postaci profesjonalnie wykonanego reportażu fotograficznego. Zapraszam do obejrzenia kilku wybranych kadrow.

Read More

Sesja buduarowa – co to jest?

Każda kobieta powinna mieć takie zdjęcia w domu, w albumie, na ścianie, dla siebie, dla innych albo tylko męża. Naprawdę. Jeśli pragniesz pięknych zdjęć, że nie tylko efekt naszej sesji Cię zaskoczy, ale sama droga do powstania wymarzonych kadrów będzie wspaniałym przeżyciem.

Read More

Sesje dziecięce w Łazienkach Królewskich

Poniżej kilka jesiennych zdjęć z portretowej sesji Leona. Z Leonem i jego mamą Weroniką spotkaliśmy się na początku września na sesję i spacer fotograficzny w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Korzystaliśmy z pięknego światła złotej polskiej jesieni.

Read More

Sesje Narzeczeńskie

Czas zaprezentować Wam niesamowitą i romantyczną sesję, którą wykonałam kilka dni temu. Wiktor i Alina to bohaterowie dzisiejszego wpisu, kibicuję im bardzo mocno. Aż przyjemnie się patrzy na takie zdjęcia. Warszawa to wspaniały plener do sesji zakochanych. Walentynki coraz bliżej więc zapraszam serdecznie!

Read More

 ← предыдущая 1 23 4 5 следующая →