Ślub w kościele akademickim w Warszawie (św. Anny)

Ciepłego i słonecznego dnia w samym sercu Warszawy na placu Zamkowym w kościele św. Anny na Starym Mieście pobrała ślub kościelny piękna para Katarzyna i Paweł. Na tym święcie pary młodej byli obecni wiele gości, którzy byli zachwyceni pięknością Panny młodej, a także suknią ślubną. Turyści, którzy, czas od czasu wchodziły do kościoła, na tyle były zachwycone, że pozostawali aż do końca uroczystości, i każdy robił zdjęcia, żeby później mógł sobie przypomnieć ten wspaniały dzień, w który miał okazje zobaczyć ślub kościelny we wszystkich tradycjach.

Read More

Sesja zdjęciowa noworodkowa

Sesja noworodkowa to chwila szczególna, uwieczniam nowe życie, skarb. Wasz maluszek zmienia się niemalże codziennie, każda chwila jest cenna i ulotna. To właśnie z myślą o zatrzymaniu tego czasu szczęścia powstała fotografia noworodkowa.

Read More

Dorota i Robert

Słoneczny, ale bardzo zimny dzień wypełnione ekscytujące i bardzo szczęśliwym wydarzeniu dla kochającej pary — Doroty i Roberta. Sesja ślubna była świetną zabawą w obecności najbliższych przyjaciół. Zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego Doroty i Roberta – piękne i wzruszające chwile podczas wypowiadania „TAK” w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Read More

Zimowa sesja zdjęciowa – pomysły na niesamowite kadry

W fotografowaniu najważniejszy jest pomysł! Za oknami cudowna zima, wspaniała okazja do zrealizowania niezwykłej, zimowej sesji zdjęciowej. Czas na stylizowane zimowe sesje zdjęciowe w plenerze, sesje fotograficzne plenerowe i studyjne, bajkowe sesje zdjęciowe w Warszawie. Sesje tematyczne, stylizowane, portretowe i artystyczne. Zobaczcie, co zrobić, aby Wasze zdjęcia portretowe w plenerze zimowym wyglądały jeszcze lepiej. Zapraszam na inspiracje na zdjęcia w plenerze!

Read More

Sesja dla zakochanych w Warszawie

Świąteczne dni w Warszawie – są to eleganckie i urocze dni. Ulice są ozdobione lampkami i kolorowymi światełkami. W tej zimowej krainie łatwo stworzyć swoją własną bajkę. Może to być romantyczna podroż, długo oczekiwane spotkanie kochankow, spacer rodzinny, historia miłosna, Boże Narodzenie w Warszawie oraz wszelkie inne imprezy odbywają się w tym wspaniałym mieście. Tutaj można otrzymać bezpłatną, ogromną porcję pozytywnych emocji i dobrego samopoczucia uroczystości. To nie jest zaskakujące, że sesja zdjęciowa jest pełna szczęścia, uśmiechow i wspaniałych zdjęć z ferii.

Read More

Halloween - Sesja zdjęciowa!

Dzisiejszy wpis będzie Halloween-owy! Sesja, która najlepiej pasuje do teraźniejszego klimatu panującego na ulicach w sklepach i cmentarzach. Świecące dynie, znicze, duchy, pająki, świece i inne przyprawiające o dreszcze rzeczy i miejsca.

Read More

Słońce, plaża i piękna kobieta. Sesja buduarowa na słonecznej Warszawskiej plaży

Każda kobieta powinna mieć takie zdjęcia w domu, w albumie, na ścianie, dla siebie, dla innych albo tylko męża. Naprawdę. Jeśli pragniesz pięknych zdjęć, że nie tylko efekt naszej sesji Cię zaskoczy, ale sama droga do powstania wymarzonych kadrów będzie wspaniałym przeżyciem. Poczuj się piękna i kobieca. Zmysłowe zdjęcia dla Kobiet, które chcą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Sesja buduarowa to idealny prezent na walentynki lub rocznicę ślubu.

Read More

 ← предыдущая 1 23 4 5 6 следующая →